Дебати Зеленського і Порошенка покажуть 20 зарубіжних каналів

19.04.2019

Сигнал трансляції дебатів Зеленського і Порошенка буде відкритий, їх покажуть понад 20 зарубіжних каналів.

Президентські дебати на Суспільному ТБ і на стадіоні НСК Олімпійський будуть мати відкритий сигнал, який спокійно зможуть взяти всі канали. Про це повідомив голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія в коментарі телеканалу 112 Україна повідомляє КорреспонденТ.
"Сигнал буде відкритий. Більш як 20 зарубіжних каналів транслюватимуть. Сигнал відкритий ЦКУ, це такий центр, який роздає сигнали РТ, там будуть всі сигнали - і зі стадіону, і з Суспільного. Сигнал спокійно зможуть приймати всі канали", - зазначив Аласанія.
Однак залишаються певні труднощі з трансляцією зі стадіону - такі дебати розцінюються як політична агітація і повинні бути оплачені зі штабів кандидатів.
"Немає впевненості, що це просто зійде з рук. Закордонним - спокійно, а нашим - питання. У законі зазначено тільки про сигнал офіційних дебатів, там вони повинні робити це безкоштовно. А про публічну дискусію на стадіоні питання ще стоїть. Чим ризикують канали? Наприклад, штрафами від Нацради з питань телебачення і радіомовлення або від ЦВК", - зазначив Аласанія.