У ЦВК нагадали, де мають відбуватися дебати між кандидатами в президенти

08.04.2019

Офіційні дебати між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком за кошт державного бюджету мають проводитися у студії Суспільного.

Це підтверджує постанова ЦВК від 5 травня 2014 року, повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук, передає кореспондент РБК-Україна повідомляє 24 канал.

Голова ЦВК наголосила, кошти на проведення дебатів за рахунок державного бюджету були закладені ще у 2018 році.

"Важливою характеристикою цих дебатів є те, що вони оплачуються з коштів державного бюджету, розпорядником яких є ЦВК. Безумовно, ці кошти були закладені ще у 2018 році. Це частина виборчого процесу", – пояснила Сліпачук.

Зазначимо, у штабі Володимира Зеленського заявили, що вже ведуть активні перемовини із Суспільним щодо проведення теледебатів між кандидатами у президенти. Глава Суспільного Зураб Аласанія нібито сказав, що готовий провести дебати будь-де, "хоч на Марсі".

Зі свого боку, у Суспільному зазначили: витрати на теледебати  Дебати Зеленського з Порошенком: Суспільне назвало орієнтовну вартість між Зеленським і Порошенком на НСК "Олімпійський" можуть обійтися в один мільйон доларів.