Вибори 2019: Як будуть голосувати бійці ООС

19.03.2019

Військовослужбовці операції Об'єднаних сил на Донбасі будуть голосувати на виборах президента 31 березня у наметах.

Українські військовослужбовці в районі проведення Операції об'єднаних сил зможуть взяти участь голосуванні на президентських виборах 31 березня, як і всі громадяни України.

Про це повідомили в прес-центрі Міністерства оборони України у відповідь на запит журналіста УНН, повідомляє Корреспондент.Нет

"Для розгортання місця голосування, роботи дільничних комісій на території військових частин, які утворюють спеціальні виборчі дільниці, проведено видачу наметів з розрахунку по два намети (на місце голосування), а також інше майно для облаштування спеціальних виборчих дільниць", - йдеться в повідомленні.

Як зазначено у відповіді, зараз на території військових частин облаштовують місця для голосування всім необхідним майном: це і столи, і стільці, пічне опалення, освітлення, засоби зв'язку, кабінки для голосування тощо.

"У день проведення виборів президента України всім військовослужбовцям, які на момент проведення голосування перебуватимуть в складі сил і засобів операції Об'єднаних сил, буде надана можливість реалізувати свої конституційні права", - зазначили в Міноборони.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія утворила 80 спеціальних виборчих дільниць у винятковому випадку на території військових частин Об'єднаних сил: в Донецькій області - 65 дільниць в десяти виборчих округах; в Луганській області - 14 дільниць у шести виборчих округах. Ще одна спеціальна виборча дільниця утворена на території Львівської області.

Зараз ЦВК вже затвердила склад дільничних виборчих комісій і присвоїла номери цим спеціальним виборчим дільницям.